IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Abri - Strażniczka Równowagi Swiata

Go down 
AutorWiadomość
Abri

Abri

Liczba postów : 2

PisanieTemat: Abri - Strażniczka Równowagi Swiata   Nie Lis 04, 2018 9:56 pm

Imię: Abri
Wiek: Setki, może nawet i tysiące... Ale wygląda na jakieś 20
Rasa: Człowiekiem się urodziła. To co sie później stało to inna sprawa...
Wygląd: Niewysoka, szczupła, filigranowa dziewczyna. Wydaje się, że mocniejszy podmuch wiatru zabrałby ją ze sobą. Jest posiadaczką długich, prawie do ziemi jasnych, wręcz białych włosów, które przez większość czasu są rozpuszczone. Ubiera się raczej radośnie (popełniam przestępstwo słowami: patrz avatar bo pasuje ale opisywać mi sie teraz nie chce. kiedyś sie poprawi)
Charakter: Neutralny dobry.
Historia:

Nie odczuwając upływu czasu dbała o to, by po świecie nie chodziło zbyt wiele potężnych bestii, które mogłyby zachwiać równowagę.
Posiadając wyczulone zmysły i instynkty, o których zwykły człowiek mógłby tylko śnić, zawsze wiedziała, kiedy w świecie pojawiało się zbyt wiele mroku i co powinna zrobić, aby zapobiec tym zaburzeniom.
I choć mogłaby, to nigdy nie wtrącała się w sprawy ludzi.

I jej życie było idealne. Nie musiała przejmować się tym kim jest, ani skąd pochodzi. Mieszkając niczym pustelnik, w lesie, z dala od ludzi, wciąż miała mnóstwo przyjaciół. Choć dla zwykłego śmiertelnika takie życie byłoby co najmniej...nietypowe, to jednak jej nie brakowało w nim niczego. Było idealnie, dopóki pewnej nocy nie obudziła się z przerażeniem. Jak to możliwe, żeby jednej nocy sprawy zaszły tak daleko? Jak to możliwe, żeby świat miał niebawem stanąć na głowie? I dlaczego musiała wyjść z cienia, bo sama sobie nie poradzi?
Właśnie dlatego Abri postanowiła opuścić swój idealny zakątek i znaleźć ludzi, którym nie są obojętne losy świata.

Wiedziała, że to nie będzie prosta misja. Nie tylko ze względu na zadanie jakie przed nią stało, ale również dlatego, że zapomniała jak to jest być człowiekiem.

Rola: Dystansowiec, strzelec, łucznik...zwał jak zwał.

Summon Leviathan - chcemy sie przyjaźnić! xD
Umiejętności:
1 Zmiennokształność - dałam tutaj bo nie pasuje mi ani do zaklęć ani technik, bardziej jako zdolność postaci do zmieniania się w dowolną formę, od ludzi poprzez zwierzęta, aż do bestii, zyskując tym samym ich zdolności. (opis na razie krótki bo w głowie cały czas mam historie, ale wydaje mi sie że nie byłoby w porządku zmienianie się w eikony/eidolony/summony/zwał jak zwał, dla mnie zawsze bedą GFami)
Zmiennokształtność Abri pozwala jej dowolnie manipulować ciałem i wszystkim co do niego przylega (również ubrań), jednak tylko całkowita zmiana sylwetki w coś, co istnieje pozwala jej na korzystanie ze specjalnych zdolności danego stworzenia. W ten sposób może skopiować zwierzęta, bestie a nawet ludzi.

2 Łucznictwo.
3 Porozumiewanie się ze zwierzętami i bestiami (ale to chyba sie rozumie samo przez się ze względu na zdolność i dotychczasowy styl życia...)

Zaklęcia/Techniki:
1
2

Ekwipunek:
- Łuk energetyczny czerpiący moc z natury. Łuk w stanie spoczynku jest srebrnym, gładkim pierścieniem, który Abri nosi na środkowym palcu lewej ręki. Kiedy jest aktywny, można porównać go do zielonej błyskawicy (strzały również). Wygodne, bo w każdej chwili można go aktywować i deaktywować i mieć wolne ręce, niewygodne, kiedy trzeba by go przełożyć do drugiej ręki (ale kto by sie tym przejmował?)
- Ubiór

Poziom postaci: 1
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Abri - Strażniczka Równowagi Swiata
Powrót do góry 
Strona 1 z 1