IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Wzór Karty

Go down 
AutorWiadomość
Moriyan
Admin

Liczba postów : 18

PisanieTemat: Wzór Karty   Nie Lis 04, 2018 8:55 pm

Karta jest bardzo prosta, bardzo "dowolna" pod tym względem, że nie chcę bawić się w wiele statystyk i wiele umiejętności i wiele wszystkiego. I jeżeli chcece możecie bawić się w opcje Hidden, acz nie wiem, jak ona zadziała bo nie wchodziłam w kod.
Będą lvle, będzie dodawanie sobie rzeczy do KP, będzie w ogóle dużo RPG w RPG. Ale po kolei.

Imię: Myślę, że wiadomo o co chodzi
Wiek: Może być nawet w setkach, jeżeli poniesie was fantazja. +16 only.
Rasa: Generalnie zakładam, że jesteście człekokształtni, ale wszelkie "rasowe" elementy proszę opisać w tym właśnie punkcie.
Wygląd: To chyba też jasne.
Charakter: Bądźcie zarówno kreatywni, jak i schematyczni bo chciałabym, żebyście się dodatkowo określili w kategoriach DnD. Przepraszam.
Historia: Pomogę ze wszystkim w razie wątpliwości. Może być hidden. I dobrze by było, żebyście już od jakiegoś czasu należeli do Elity Królestwa, ale to nie jest wymóg. I wrzućcie poprawkę na wiek w historii.

Rola: Patrz temat w Off topie. Może być dodana później.

Summon/Inwokacja: Choose one!
Umiejętności: Kilka uwag. Na start możecie wybrać trzy umiejetności. Pamietajcie, że jesteście wojownikami. Pamietajcie, że te umiejętności mogą się rozwijać. Wszystko OP będzie nerfione srogo.

Zaklęcia/Techniki: Zależą niejako od waszej roli, ale nie wymagam mocnego przywiązania na tym poziomie postaci. Macie mozliwość stworzenia dwóch.

Ekwipunek: Standard.

Poziom postaci: Zaczynamy z uroczą 1.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://grimelgard.forumotion.com

Wzór Karty
Powrót do góry 
Strona 1 z 1