IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Sesja wprowadzająca - F'shad

Go down 
AutorWiadomość
Moriyan
Admin

Liczba postów : 18

PisanieTemat: Sesja wprowadzająca - F'shad   Sro Lis 21, 2018 6:10 pm

MG

- ... Pomówmy teraz o tym, jak rozdysponujemy oddziały na następną misję. Opal i Szmaragd są już rozbite po śmierci Hariena, nie możemy pozwolić sobie na kolejną stratę z powodu rebeliantów. - Stanowcze słowa Rogmara pobrzmiewały po sali spotkań Choroin. Generał był w sile wieku, wciąż roztaczający wokół siebie aurę władzy i doświadczonego wojownika. Po jego prawej powinien siedzieć król, ale ten uznał, że problemy wojska nie są jego problemem, więc wysłał Y'ervę by była jego przedstawicielem. Młoda Mi'qote próbowała być poważna i roztaczać podobną aurę pewności siebie, co Rogmar, ale wprawne oko F'shada wiedziało, że jest przerażona obecną sytuacją. Nie wiedziała, co zrobić.
Wprawiony wojownik siedział na swoim krześle, cierpliwie czekając na koniec obrad. Wciąż nie rozumiał, dlaczego musiał brać udział w obradach, które go nie interesowały, ale pozycja, którą miał w jednostce tego wymagała. Nigdy jednak nie brał w nich aktywnego udziału. W przeciwieństwie do niektórych.
- F'shad, możesz to zrobić? - Rogmar nagle zwrócił się do niego, wbijając w niego swoje przenikliwe spojrzenie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://grimelgard.forumotion.com
Shadus

Liczba postów : 6

PisanieTemat: Re: Sesja wprowadzająca - F'shad   Czw Lis 22, 2018 1:29 pm

Słysząc swoje imię F'shad wstaje z krzesła zachowując skupiony wyraz twarzy. Salutuje.
Szlag by to! Akurat nie miał się kiedy do mnie przyczepić, tylko dzisiaj. Mogłem odpuścić całonocne żłopanie piwska z bardami. Dobra... jak z tego wybrnąć? Wybuch kuli ognia podczas treningu? Było. Wymyślanie nowych technik walki? Było. Wysłuchiwanie wrzeszczącej żony całą noc? To by było dobre... tylko nie mam żony. A może powiem prawdę? Świetnie... zaczynam mieć myśli samobójcze. Niech będzie, pójde na żywioł. Nic gorszego niż jakaś durna misja nie może się przydarzyć.

-Oczywiście dowódco! Prosze tylko jeszcze raz podać główne cele misji, tak aby każdy ze zgromadzonych zrozumiał! - odpowiedział żwawo, poważnym tonem, spoglądajac przy tym na niedoświadczoną Miqo-te.

Będzie dobrze, będzie dobrze,będzie dobrze. Złapie się na to. Przepraszam młoda damo... czasem żołnierz musi użyć żywej tarczy. Młodym są błędy wybaczane. Na bogów... jak mnie głowa boli.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Moriyan
Admin

PisanieTemat: Re: Sesja wprowadzająca - F'shad   Czw Lis 22, 2018 8:21 pm

MG

Rogmar patrzył na nagłe powstanie F'shada z niemałym zdziwieniem, jednak jego mina szybko stężała po usłyszeniu słów niższego stopniem. Młode dziewczę też wydawało się być speszone ciężarem spojrzenia, jakim kot ją uraczył.
- Masz przejąć obowiązki Hariena, docelowo zaopiekować się szeregowymi, którzy byli pod jego dowództwem. Odpowiadać za ich szkolenie i ostatecznie za misje zwiadowcze, jeżeli zajdzie taka potrzeba - odpowiedział generał, a po chwili odchrząknął. - Oczywiście, damy ci kilka dni na pożegnania i zapoznanie się z zespołem. Jeżeli masz jakieś pytania, przedstaw mi je po naradzie. Skoro kwestia zastępcy się już rozwiązała, przejdźmy do tego, jak zajmiemy się rebeliantami - zwrócił się już do reszty dowódców, uznając, że sprawa została przypieczętowana.
Powrót do góry Go down
Shadus

PisanieTemat: Re: Sesja wprowadzająca - F'shad   Pią Lis 23, 2018 8:32 pm

No po prostu świetnie. W jaki ferment się wpakowałem tym razem.

Salutując wychodzę z narady i oczekuje nadejścia adjutanta z listą rekrutów i dokładniejszymi informacjami. Zaraz po wyjściu z namiotu otwieram małą, manierkę ze złocistym miodem.

na trzeźwo tego nie zdzierżę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Moriyan
Admin

PisanieTemat: Re: Sesja wprowadzająca - F'shad   Sob Gru 01, 2018 6:21 pm

MG

Spotkanie trwało jeszcze dobre pół godziny nim F'shad mógł podnieść swoje cztery litery i wyjść z zebrania. Tyle problemów. Rebelia na południu, zabójcy w stolicy, a wśród najbardziej zaufanych króla rosły podejrzenia, że w Królewskim Pałacu zadomowił się szpieg Zjednoczonych Nacji, pomimo tego, że pokój, jaki obowiązywał, kategorycznie zabraniał takich czynności. Uch, i jeszcze ten kac... Za drzwiami stała kolejna Mi'qote z naręczem papierów przyciśniętym do piersi. Lustrowała wzrokiem wychodzących, jakby szukając... Gdy tylko skrzyżowała spojrzenie z F'shadem jej oczy błysły i zaczęła machać w jego stronę jedna ręką. Musiała na niego czekać!
Powrót do góry Go down
Shadus

PisanieTemat: Re: Sesja wprowadzająca - F'shad   Sob Gru 01, 2018 7:15 pm

Chwała bogom! Nareszcie koniec. Za dużo syfu się robi. Może i dobrze sie stało, ze mnie na misję wysyła. podejrzenia o szpiegu przycichną...

Widząc czekająca Miqo'te wzdycha i podchodzi spokojnym tempem. Ilość papierów trzymanych przez dziewczynę go przeraża. Gorsze od czyszczenia wychodków po uczcie jest tylko wypełnianie bezuczuciowo napisanych podań, spisów, list i tym podobnym. Zbliżając się na odległośc dwóch kroków postanowił przybrać swoją drugą twarz...

- Witam młoda pani! Jestem F'shad! - powiedział entuzjastycznie chwytając ją za dłoń na powitanie.

No dobra./.. zignorujmy trochę formalnosci, moze uda sie ją urobić by to za mnie zrobiła.

Spoglądajac jej prosto w oczy zapytał:
- Co my tutaj mamy?

Obym tylko nie śmierdział jak ścierka z karczmy...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sesja wprowadzająca - F'shad   

Powrót do góry Go down

Sesja wprowadzająca - F'shad
Powrót do góry 
Strona 1 z 1