IndeksIndeks  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share

Role graczy

Go down 
AutorWiadomość
Moriyan
Admin
Moriyan

Liczba postów : 18

Role graczy Empty
PisanieTemat: Role graczy   Role graczy EmptyNie Lis 04, 2018 6:30 pm

Ponawiam to, co było na czacie!

Ogółem, żeby wyruszyć w podróż należy zebrać drużynę i drużyna powinna być jak najbardziej zbalansowana, dajac możliwości wszystkim członkom na rozwinięcie swoich umiejetności oraz wykazanie się na polu bitwy. Tak więc wasza drużyna potrzebuje:

- Tanka - czyli kogoś, kto będzie brał większosć demejdżu na klatę.
- Leczaja bojowego - czyli kogoś, kto będzie odpowiadał za leczenie grupy, ale jednocześnie nie stał jak kołek i miał swój wkład w bicie wrogów po tyłku jak leci. MACZKE
- Wojownika magicznego - dużo demejdżu magicznego - EXPLOOOOSION!
- Wojownika fizycznego - ciach ciach, biju biju ich w hapsy.
- Wojownika dystansowego - kogos, kto bije tych złych z daleka. ABRI
- Wojownika kontatkowego - krzesłem go, krzesłeeeeem! SHADUS

Będę uaktualniać wraz z tym jak osoby określą się na swoją roję w zespole Smile

Ostatnio zmieniony przez Moriyan dnia Nie Lis 04, 2018 11:37 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://grimelgard.forumotion.com
Oswell

Oswell

Liczba postów : 3

Role graczy Empty
PisanieTemat: Re: Role graczy   Role graczy EmptyNie Lis 04, 2018 6:36 pm

To rzucę tak postem, że w sumie mogę dostosować się do każdej z ról, chociaż może dam wtedy coś a la listę preferencji? Em... tak można to chyba nazwać.

1. Wojownik dystansowy, że pew pew pew z pistoletu/łuku/czegoś.
2. Wojownik magiczny - EXPLOŻYN.
3. Wojownik fizyczny - ciach, ciach a la assassin?
4. Leczenie bojowe - chociaż to powoli odchodzi jakby od możliwości chyba...
5. Tank - acz byłoby to specyficzne i bardziej zależne od 'mocy'?
6. Wojownik kontaktowy - taki w sumie zerker tak widzę to bardziej a przynajmniej coś między fizycznym a tankiem, nie? Średnio to widzę @@"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Abri

Abri

Liczba postów : 2

Role graczy Empty
PisanieTemat: Re: Role graczy   Role graczy EmptyNie Lis 04, 2018 6:46 pm

To ja napiszę tak. Abri jako zmiennoksztaltna dusza wyposażona będzie w łuk albo coś innego strzelajacego (marzył by się gunblade ale nie będzie mi pasować...), więc Abri jako człek będzie się bawić z dystansu.
Ale ze się będzie zmiennoksztalcic w bestyje itede to wtedy wiadomo w zależności od sytuacji będzie mogła wypełnić każda rolę...
A przynajmniej tak myślę ja.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Salem

Salem

Liczba postów : 5

Role graczy Empty
PisanieTemat: Re: Role graczy   Role graczy EmptyNie Lis 04, 2018 6:50 pm

Moje preferencje:
a) healer - mam pomysł na postać/cię, więc tu mi chyba będzie najłatwiej.
b) mage - tu też sobie jakoś poradzę XD
c) wojciech w bliskim kontakcie - bo gnoll z łopatą w łapach to jest to
d) tank - jeszcze nie wiem, jak, ale jakoś
e) dystansowiec - może być, ale nieszczególnie mi leżą
f) rach-ciach - bardziej asasynowo mi się kojarzy, a to nie moje klimaty :c
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shadus

Shadus

Liczba postów : 6

Role graczy Empty
PisanieTemat: Re: Role graczy   Role graczy EmptyNie Lis 04, 2018 7:55 pm

No dobra. To skoro wreszcie się zarejestrowałem to i ja się nieco wypowiem o postaciach.
Biorąc pod uwagę, że jest to świat zbliżony do final fantasy nie musimy się zbytnio ograniczać (świat jest nadal rozbudowywany i coraz to nowe rzeczy można spotkać). Nie wiedzę więc problemu nad zaczerpnięciem z innych systemów pomysłów i dostosowaniu ich do potrzeb. Tak więc wizja postaci według mnie jest nastepująca:

Tank; postać która przyjmuje dmg na klate lub w jakiś sposób go niweluje. tutaj mamy mnóstwo opcji. Poczawszy od standardowych chodzacych puszek, poprzez gąbki na obrażenia i kończywszy na zwinnych i sprytnych ziomkach którzy unikaja/ niweluja dmg za pomocą magii czy czegokolwiek innego.
Healer Bojowy; Idealnie by tu pasował kapłan z systemów dnd, ale żeby go podciągnać pod systemm należałoby z niego bardziej mnicha zrobić. Możliwość samoobrony jest fajna:P Dostosowujac się bezpośrednio do FF w którym healer jest prze OP (jestem magiem, bede stał z tyłu i na****ł healem i kamieniami).
Wojownik Magiczny - Definicja; postać Walcząca fizycznie i magicznie. Może być to postać, która wspiera się magicznymi iteamami, bądź wzmacnia skille/itemy czy sojuszników. Pasuje tutaj Magiczny wojownik z DnD, Bard, Wynalazca (wynalazki to taka magia, tylko że nie mainstreamowa)
Mag; - tak bardzo szerokie pojęcie, że możnaby napisać całą książkę. Nie specjalizuje się w magach, dlatego ciężko mi powiedzieć inną wizję niż typowego zaklinacza z DnD. Jest to coś w stylu: "Bęę rzucać w ciebie meteorami dopóki nie skończy mi się mana"
Dystansowiec; cokolwiek co atakuje z dystansu i przy okazji jest przydatne drużynie. Kiedyś byłem taką postacią. Rzucałem kamieniami i byłem przydatny wskazując drogę do wyjścia (spierniczając pierwszym). Ale postać chodząca z armatą na plecach byłaby ciekawaXD

Podsumowując. Moge sie wcielić w jakąkolwiek postać i dostosuje charakter aby nie było wam za łatwo...znaczy aby nie sprawiać problemówXD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

Role graczy Empty
PisanieTemat: Re: Role graczy   Role graczy Empty

Powrót do góry Go down

Role graczy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1